Seyahatlerde Ev Konforu: Airstream Bambi

5.07.2019 / Seyahat / Bilim / Teknoloji

Airstream, bir arazi aracı tarafından çekilebilecek, hafif ve tek dingilli bir seyahat römorku olan Bambi modelini geliştirdiğini duyurdu.

Seyahatlerde Ev Konforu: Airstream Bambi

Airstream Bambi’nin geliştirilmiş modeli, dört kişiye kadar uyuma kapasitesine sahip, iç dizaynı en iyi şekilde organize edilmiş, seyahatleriniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabileceğiniz bir karavan keyfi sunmayı amaçlıyor.

airstream bambi 1

Kaliteli bir döşemeye sahip mutfağından, Bambi’nin boyutuna göre düzenlenen yemek odası, salon ve uyku alanı, bir köpük şilte ile ikiye ayrılabilecek şekilde düzenlenmiş. Paslanmaz çelik aletler ve konveksiyonlu fırın gibi özellikleri ile adeta bir ev havası hissettirilmiş. Ayrıca duş alabileceğiniz bölümü ile seyahatinizde sizi en çok düşündürecek temizlik ihtiyacı da karşılanmış olacak.

Isıtma ve soğutma sistemi ile her iklime uygun bir seyahat konforu da sağlanmış durumda. Geri çekilebilir tenteler ile kavurucu sıcaklarda bile gölgenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta dış duş sistemi ile dilediğiniz an kendinizi serinletebilirsiniz.

airstream bambi 2

Bambi’de depolama ihtiyacı da en üst düzeyde karşılanmış. İç kısmın her bir santimi alanı en üst düzeye çıkarmak için dikkatlice tasarlanmış. Geliştirilmiş roll-top dolap, eşyaların hem erişilebilir olmasını hem de güvende kalmasını sağlıyor. Ayrıca yaşam alanınıza karıştırmak istemediğiniz malzemelerinizi atmak için bir dış mekan dolabı da bulunuyor. Stratejik olarak yerleştirilmiş prizler ve USB portları ile her durumda teknoloji ile bağlantı halinde kalabilirsiniz.

Bambi modeli daha önce 1961'de Airstream tarafından tek dingilli bir römork olarak piyasaya sürülmüştü fakat yeterli donanıma sahip değildi. 2020'den itibaren ise bu model, yine oldukça uygun bir fiyata ve alkışlanan bir tasarıma sahip olarak geri dönüyor. Merak edenler için fiyatını şuraya bırakalım; 48.900 Amerikan doları.

Yola çıkmaya hazırsanız ve Bambi’nin 2020 sürümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Airstream'den bir broşür kaydı yaptırabilirsiniz.

airstream bambi 3

airstream bambi 4

airstream bambi 5

airstream bambi 6

airstream bambi 7

Airstream Bambi 16-Foot Interior Floor Plan

Airstream Bambi 16-Foot Interior Floor Plan

 Airstream Bambi 19-Foot Interior Floor Plan

Airstream Bambi 19-Foot Interior Floor Plan

Airstream Bambi 20-Foot Interior Floor Plan

Airstream Bambi 20-Foot Interior Floor Plan

Airstream Bambi 22-Foot Interior Floor Plan

Airstream Bambi 22-Foot Interior Floor Plan