Sofralar da Gönüller de Bir Olsun

13.04.2022 / Genel

Fesleğen Pati Sokak Hayvanlarını ve Doğayı Koruma Derneği olarak ihtiyaç sahibi birçok aileye “Bereket Paketleri” ile destek olduk.

Sofralar da Gönüller de Bir Olsun

Fesleğen Pati Sokak Hayvanlarını ve Doğayı Koruma Derneği olarak sadece doğa ve hayvanlarla sınırlı kalmayarak birçok problemin çözümü için proje üretmeye özen göstermekteyiz.

En hızlı, en etkili ve en profesyonel şekilde projeler hazırlamaktayız. Bu süreçte yaptığımız yardımları şeffaf bir şekilde sosyal medyada paylaşmaya özen göstermekteyiz.

fesleğen pati gıda yardımı

Son projemiz olan “Sofralarımız da gönüllerimiz de bir olsun!” sloganıyla 2 - 10 Nisan tarihleri arasında yapmış olduğumuz erzak yardımları ailelerimizin evine ulaştı. Bu dağıtım sırasında mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına Fesleğen Pati ailesi olarak bizzat şahit olmamız ayrıca çok güzeldi.

Bu süreçte erzak alımı, erzakların ailelere ulaştırılması, aileleri bulma ve maddi manevi birçok konuda bize yardım edip bizi yalnız bırakmayan gönüllülerimize teşekkür ederiz.

fesleğen pati bereket paketi dağıtımı

Ayrıca bu ve bunun gibi toplumsal yardım projeleri sivil toplum örgütleri için çok titizlikle yürütülmesi gereken projelerin başında gelmekte olduğunun bilincindeyiz Bu nedenle bu tür projeleri dijitalde gösterme ve şeffaf bir şekilde paylaşma konusunda en hassas şekilde ele almaya dikkat etmekteyiz.

fesleğen pati ramazan ıda paketi dağıtımı