Tatil Deneyiminizi Değiştirecek Odalar

14.09.2020 / Seyahat / Kültür / Sanat

Ev gibisi yoktur ama The Roxbury Experience’in otellerinde birbirinden farklı temalarla hazırlanmış odalar iyi birer alternatif olabilir.

Tatil Deneyiminizi Değiştirecek Odalar

New York’un Roxbury kasabasında bulunan iki otele sahip The Roxbury Experience ekibi, her birini ayrı bir konseptte ve detaylı bir şekilde dizayn ettikleri odalarında hizmet vermekten oldukça onur duyuyor. Misafirlerine konforu garanti eden ikili,  “belki sizi bulutların üzerine çıkaramayacağız ama dertleriniz damla damla üzerinizden dökülecek.” diyerek şunları ekliyor:

Amaç, tipik modern otel minimalizminden bir tür maksimalizme doğru hareket etmek. Temizlik, konfor, zarafet ve kaliteye ne kadar önem verilse dahi, bizim gibi çoğu insanın farklı bir şeye aç olduğunu öğrendik. Eşsiz bir arayış, farklı bir deneyim. Standart olmayan bir şey. Biz kesinlikle diğer otellere benzemeyen bir deneyim sunuyoruz.

Dizayn ettikleri ve en çok ilgi gören odalardan biri olan zümrüt büyücüsü odası, 1939'daki klasik filmden esinlenmiş. Tasarımcıları, konukları Oz'un harika dünyasına taşımak için neredeyse hiçbir detayı es geçmemiş. Yeşil ve ışıltılı altının zengin tonlarıyla dekore edilmiş, zeminden resme uzanan sarı tuğlalı bir yola ve bir çift yakut kırmızısı terliğe sahip.

Bunun dışında farklı atmosferlere sahip birçok odayı görmek için galerimizi ziyaret edebilir ve The Roxbury'nin web sitesinde nasıl konaklama ve rezervasyon yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

the roxbury experience reviews gallery