Turkcell Özel Numara Satışına Başladı

26.11.2019 / Bilim / Teknoloji / Genel

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Turkcell, resmi internet sitesi üzerinden özel numara satışına resmen başladı.

Turkcell Özel Numara Satışına Başladı

Turkcell, web sitesi üzerinden sipariş edilen özel numaralı hatları müşterilere özel kurye ile teslim ediyor. Bu numaraların fiyatları ise 2999 TL ile 7999 TL arasında değişiyor.

turkcell özel numara

İnternet sitesi üzerinden giyilebilir teknoloji ürünlerinden oyuncu ekipmanlarına, akıllı telefonlardan bilgisayarlara kadar birçok ürünü müşterilerle buluşturan Turkcell, şimdi de özel GSM numarası satmaya başladı. Web sitesinde ‘Özel Numaralar’ adında yeni bir sekme oluşturan Turkcell, 183 farklı GSM numarasını 2999 TL ile 7999 TL arasında değişen fiyatlardan satışa sundu.

Sana Özel, Özel Seri, Şehrine Özel ve Takımına Özel olmak üzere dört farklı kategoride satılan özel numaralar, Turkcell web sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Özel kurye ile teslim edilen bu hatlar arasında Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin kuruluş yılları ile biten numaralar da bulunuyor.

Şehrine Özel kategorisinde ise yaşadığınız yerin plaka kodu ile biten GSM hatları satın alabiliyorsunuz. Turkcell’in 7999 TL gibi astronomik bir fiyattan satışa sunduğu numaraların bazıları 3333, 4444, 5555, 6666, 5656 ve 8181 gibi rakamlarla bitiyor.

turkcell özel numaralar

Turkcell tarafından sunulan bu özel numara hizmetinden yararlanan müşteriler, 4 ay boyunca 2Gb ücretsiz internetin de sahibi olacaklar. Özel kurye ile müşterilerine ulaştırılan hatlar, teslimattan kısa bir süre sonra aktif hale geliyor.

Özel numaraları incelemek için tıklayınız.