Ücretsiz Doge Coin Kazandıran Site

03.11.2021 / Ekonomi / Genel

Bu site sayesinde her 3 saniyede 0.00552 DOGE kazanabilirsiniz. Üstelik diğer adımları da yaparsanız daha fazlasını da kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Doge Coin Kazandıran Site

Size bahsedeceğim bu yöntem ile ücretsiz doge coin kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken her 3 saniye de bir captchayı doğru girmek. Ardından kazandığınız dogeler hemen hesabınızda olacak.

Dogelerin yatırılacağı cüzden hesabınızın faucetpay.io olması gerekiyor. Site burası ile anlaşmış ve ödemeniz saniyeler içerisinde hesaba aktarılıyor. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra hemen kazanmaya başlayabiliriz.

Free Earn Doge siteleri içerisinde en başarılı olan siteyi sizlere taktim ediyorum. Şimdi gelelim doge coin kazanacağımız linke. Bu linki tarayıcınızın sık kullanılanlar kısmına eklemeyi sakın unutmayın. Digitask adresine tıklayarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Üye olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken faucetpay.io adresindeki “Deposit” kısmından “Dogecoin (Doge)” cüzdan adresinizi kopyalayıp digitask sitesindeki kutucuğa yapıştırmanız yeterlidir.

Cüzdan Adresi: D7zdU1HAgaWWcxpxZWwr8ha2eGptmfJXWe

Daha hızlı kazanmak isterseniz Digitask üst menüde yer alan “AutoClaim” seçeneğini kullanabilirsiniz. Burada orta kısıma geldiğinizde bir adet captcha göreceksiniz. Hemen üst kısma cüzdan adresinizi yazıp captchayı doğru girmeniz gerekiyor. Ardından kazanmaya başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar..

Bol kazançlar.