Ücretsiz Nikon Fotoğrafçılık Dersleri

10.12.2020 / Eğitim / Kültür / Sanat

Fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyenler için, Nikon School Online dersleri kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Ücretsiz Nikon Fotoğrafçılık Dersleri

Nikon’un düzenli olarak sürdürdüğü online fotoğrafçılık eğitimleri, normal süreçte de her ne kadar yoğun ilgi görüyorduysa da, pandemi sürecinde bu ilgi kayda değer ölçüde arttı. Fotoğrafçılığın temelleri, manzara fotoğrafçılığı, makro fotoğrafçılık, portre çekimi ve hatta video içeriği hazırlamaya kadar birçok alanda profesyoneller tarafından eğitimler sunan dünyaca ünlü marka, daha iyi çekimler yapabilmeniz adına pratik ipuçları ve araçlar da sunar.

nikon fotoğrafçılık eğitimi ücretsiz

Çocuk ve hayvan fotoğrafları gibi spesifik konulara da değinen ve 30-60 dakika arasında süren dersler, standart koşullarda 15 ile 50 dolar bazında fiyatlandırılırken, Nikon’un açıkladığı kısa bir süre için ücretsiz olarak sunuluyor. Bugünden itibaren 31 Aralık'a kadar, yalnızca e-postanızla kaydolarak 11 fotoğrafçılık kursunun tamamını canlı oynatabileceğiniz bu fırsat kaçırılacak gibi değil.

Nikon daha önce bu promosyonu, salgının neden olduğu ilk tecrit dalgası sırasında Nisan ayında sunmuştu ve şimdi de bu harika hediyeyi yine pandemi sebebiyle, içimizi bir nebze olsun rahatlatmak için tekrar sunuyor. "Şimdiye kadarki en iyi fotoğraflarınızı çekmenize yardımcı olacak fikirler, içeriden ipuçları ve teknik tavsiyeler için bir an önce derslerimize gelin!” diyerek tüm ilgilileri uzaktan eğitimlerine davet eden Nikon’un, ücretsiz online derslerine web sitesinden ulaşabilirsiniz.

ikon school online free education