Yağmur Tanrısevsin Hafızasını Sildirecek

29.11.2019 / Moda / Magazin / Genel

Oğuzhan Koç’tan sürpriz bir şekilde ayrılan Yağmur Tanrısevsin, eski sevgilisini unutmak için hafızasını sildirmek istediğini söyledi.

Yağmur Tanrısevsin Hafızasını Sildirecek

Evliliğe giden ilişkisi sürpriz bir şekilde biten Yağmur Tanrısevsin'in, eski sevgilisi Oğuzhan Koç'u unutmak için dikkat çeken bir yola başvurmayı düşündüğü iddia edildi.

Yağmur Tanrısevsin – Oğuzhan Koç ilişkisi 5 yılın ardından sürpriz bir şekilde sona erdi. Ayrılığın ardından Oğuzhan Koç, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’in yakın arkadaşı olan Demet Özdemir ile yakınlaştığı iddia edildi.

oğuzhan koç demet özdemir yağmur tanrısevsin

Ortaya çıkan görüntülerle morali bozulan Yağmur Tanrısevsin, hemen Demet Özdemir’i sosyal medya hesaplarından takibini bıraktı.

Zor günlerden geçen Yağmur Tanrısevsin’in, yaşadıklarını unutmak için hafızasını sildirmek istediği iddia edildi. Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Trans Manyetik Stimülasyon denilen tedavi ile kötü anılardan kurtulacak.

Amerika'da 12-13 yıldır uygulanan tedavi; kişinin yoğun duygusal anılarla başa çıkmasına yardımcı olup beynin mantık ve duygu tarafını dengeliyor.

Hafızayı tamamen silmek yerine duygusal sıkıntıları aşmaya yardımcı olan bu yöntem ile daha önce de Murat Dalkıç'tan ayrılan oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Ebru Polat'la gündeme gelmişti.