Yedikçe Para Kazanıyor

15.2.2019 / Moda / Magazin / Eğlence

Kamera karşısında her gün 10.000 kalori tüketen ve binlerce kişi tarafından izlenen Amanda Faye, artık bir internet fenomeni.

Yedikçe Para Kazanıyor

25 yaşında 209 kiloya sahip olan Amanda Faye, beslenme ve kilo alımını erotikleştiren ve ülkemizde “besleyicilik” olarak adlandırılan “feederismfetişisti. Her gün binlerce hayranının karşısına internette canlı yayın aracılığıyla çıkarak, toplamda 10.000 kalori tüketecek şekilde onlarca çeşit yemek yiyor, bol kalorili içecekleri bir huni ile içiyor ve yağlarını sallayarak onları mutlu ediyor. Ve izleyicilerin isteğiyle her geçen gün yediği kalori miktarını artırıyor.

Amanda Faye, beslenme ve kilo alımını erotikleştiren ve ülkemizde besleyicilik olarak adlandırılan feederism fetişisti

Fakat tüm bunların başlangıcında aşırı kilosundan rahatsız olduğunu itiraf ediyor. Güney Kaliforniya’da yaşayan Faye, her gün yüzlerce tepki aldığını, insanların ya nefretle ya da dalga geçmek amacıyla kendisine mesajlar attığını söylüyor. “Katil balina, domuz kıçı, yağlı inek” gibi hakaretlere maruz kalmasına rağmen, elinden geldiğince bu söylemleri gülerek geçiştirmeye çalışıyor.

Vücudumuzun nasıl olması gerektiği bence çok tartışmalı bir konu ve ne söylersem söyleyeyim, daima kılıçlarını çekmiş insanlar bu konuda savaşmaya hazır bekliyor. Bu yüzden oldukça basit bir felsefem var, herkes ve her beden güzeldir. Tüylü bacaklardan, sarkık göğüslere kadar.

Amanda'nın, adını vermek istemediği fetiş ortağı, haliyle bir şişman hayranı ve onu her konuda destekliyor. Amanda için arkadaşı, düşüncelerinin değişmesinde ve şişmanlığın, fiziksel ve cinsel olarak tatmin sağladığı gerçeğini kabullenmesinde en büyük etken. 2016 yılından beri, “besleyici” ve “beslenen” olarak birbirlerine arkadaşlık eden ikili, şu an oldukları durumdan oldukça memnun. Amanda’nın fenomen olduktan sonra kazandığı paraların, tükettiği ürünlerin masrafının çoğunu karşılıyor olması da cabası.

İlk başta besleyicilik konusunda utangaç tavırlar sergileyen Amanda, her geçen gün bu topluluğa biraz daha bağlanıyor ve bunu “aşk” olarak ifade ediyor. Hatta, kendisiyle aynı durumda olduğunu düşündüğü kişileri de teşvik ederek, bu fetiş grubuna dahil etmek istiyor.

feederism nedir, feederism site, feederism documentary, feederism story, besleyicilik ilişkisi, besleyicilik nedir, besleyicilik ne demek, amanda faye, aşırı kilolu insanlar, aşırı kilolu, aşırı kilolular, aşırı kilo hastalıkları, aşırı kilo alımı, aşırı kilo almak istiyorum

Amanda Faye ile ilgili bazı küçük sekanslar izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.