Yılın En İyi Fırtına Fotoğrafları

14.04.2022 / Kültür / Sanat / Çevre

Ünlü fırtına fotoğrafçısı Mike Olbinski, zanaatına tutkuyla bağlı.

Yılın En İyi Fırtına Fotoğrafları

Bu nedenle, diğer fırtına fotoğrafçılarının çalışmalarını sergilemeleri ve aynı zamanda ödüllendirilmeleri için bir yer yaratmak istedi. Böylece, Storm Photos of the Year (Yılın Fırtına Fotoğrafları) doğdu. Şimdi ikinci yılında, yarışma üç kategoride kazananlarını açıklıyor.

Bu yarışmayı yapmanın motivasyonunu, her yıl çok çalışan ama yeterince takdir edilmediğini düşündüğü profesyonel fotoğrafçıları ödüllendirmek istemesinden aldığını söyleyen Oblinski, sözlerine şu şekilde devam ediyor:

Bütün gün Facebook, Instagram ve Twitter zaman çizelgelerimden geçen görüntüleri görüyorum. Birçoğu akıllara durgunluk veriyor ve sonra haber akışında kayboluyorlar ve hepsi bu. Umudum, çabalarınızın, sıkı çalışmanızın, destansı fotoğraflarınızın farkına varmak ve bunun için sizi övgüye boğmak.

Fotoğrafların kalitesi ve artık birçok kişi tarafından biliniyor olması, ünlü fotoğrafçının kesinlikle hedefine ulaştığının göstergesi. Bu hedefe katkıda bulunmak için galerimizi ziyaret edebilir ve Mike Olbinski’nin Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Yılın en iyi fırtına fotoğrafları