YoutubeGo Türkiye'ye Açılıyor

9.05.2018 / Bilim / Teknoloji / Genel

Dünya geneline hitap eden ve Google’ın sahibi olduğu video paylaşım devi Youtube, kullanıcılarının internete bağlı olmadıkları zamanlarda bile video izleyebilmeleri için 2016 yılında tanıtmış olduğu YoutubeGo’yu Türkiye de dahil olmak üzere 130’u aşkın ülkede hizmete sokmaya hazırlanıyor.

YoutubeGo Türkiye'ye Açılıyor

Youtube bu hizmeti ilk olarak Hindistan’da hizmete sunmuştu. Zaman içerisinde ise Endonezya, Nijerya ve Tayland gibi ülkelerde hizmete aldı.

YoutubeGo ile birlikte gelen özelliklerden bir tanesi de  sizin için önemli videolar özelliği. Bu özellik sayesinde çevrenizde popüler olan videoları ana sayfanızda görebileceksiniz. Bu durumda da çevrenizdeki kişilerin en çok hangi videoalrı izlediğini de takip etmiş oluyorsunuz.

YoutubeGo ile herhangi bir videoyu izlemeden önce videoların küçük resmine tıklayarak ön izleme yapabileceksiniz. Bu sayede mobil hattınızın internetinden de tasarruf etmiş olacaksınız. Eğer video hoşunuza gittiyse istediğiniz kalitede izleyebileceksiniz. Bu sayede veri kontrolü de elinizde olacak. Ayrıca videoları daha sonra izlemek için indirebileceksiniz.

YoutubeGo’nun anasayfası da Youtube’a göre daha fazla ilginizi çekecek şekilde düzenlendi. Anasayfanız artık daha fazla izlemek isteyeceğiniz videolardan oluşacak. YoutubeGo'yu kullanmak istiyorsanız Google Play'den indirebilirsiniz.