Yürüyerek Para Kazanma: Adım Para

01.06.2022 / Genel

Telefonunuza ücretsiz olarak yükleyeceğiniz “Adım Para” uygulaması ile attığınız her adım başına para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yürüyerek Para Kazanma: Adım Para

Adım Para insanlara attıkları adım başına onlara ücret ödeyen bir uygulamadır. Birçok insan bu uygulama ile nasıl para kazanacağınız merak etmektedir. Uygulama size nakit para ödemesi yapmıyor. Kazandığınız para ile uygulama içerisinde alışveriş yapıyorsunuz.

Adım Para uygulamasını kurmak için tıklayın.

Uygulama içerisinde çeşitli ürünler bulunuyor. Örneğin; kahve makinesi alabileceğiniz gibi Trendyol’da geçerli kupon ya da spor merkezlerinde geçerli indirim kodları satın alabilirsiniz.

adım para ile para kazanma

Adım Para Nasıl İndirilir?

Adım para uygulamasını kullanmak isteyenlerin aklına gelen ilk soru adım para uygulamasının nasıl indirileceğidir. Adım para uygulamasını bu şekilde indirebilirsiniz:

  • İlk önce yapmanız gereken; IOS kullanıyorsanız AppStore, Android kullanıyorsanız Google Play Store uygulamasını açmalısınız.
  • Ardından arama kutusuna “Adım Para” yazın ve arattırın.
  • Daha sonra karşınıza çıkan “Adım Para” uygulamasını telefonunuza yükleyiniz.

Adım Para uygulamasını yüklemek için tıklayın.

Adım Para Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Adım Para uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra üye olmanız gerekiyor. İsterseniz telefon numaranız ile üye olun isterseniz de Google ya da Facebook ile giriş yapın.

Ardından sizden istediği izinlere onay veriniz. Onaylama işleminiz bittikten sonra, internetiniz olmasa dahi adımlarınız sayılmaya başlayacaktır.

Adım Para ile gün içerisinde attığınız adımları gün sonunda dönüştürmeniz gerekiyor. Eğer 00:00’dan önce adımları dönüştürmezseniz o günlük kazancınız hesabınıza yansımamaktadır. Gün içerisinde en fazla 20.000 adımınızı para olarak dönüştürmektedir.

Adım Para uygulamasını kurmak için tıklayın.

adım para ile para kazanma

Adım Para’da Daha Fazla Kazanma

Adım Para uygulaması size sadece adım başına ödeme yapmıyor. Adımlarınız haricinde kazancınızı arttıracağınız bazı yöntemler var. Bu yöntemler şunlardır:

  1. Gün Sonunda Enerjinizi Dönüştürün: Gün sonunda adımlarınızı hemen dönüştürebileceğiniz gibi reklam izleyerek enerjinizi yükseltebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.
  2. Bonuslar ile Kazancınızı Arttırın: Adım Para uygulamasında şu sıralar 5 farklı bonus var. 1000, 3000, 5000, 10000 ve 20000 adım karşılığında izleyeceğiniz her 3 reklam ile 1 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca saatlik bonus ile izleyeceğiniz 2 reklam karşılığında 1 TL kazanabilirsiniz. Son olarak “Müdavim” ile 6 gün boyunca 1, 7. günde 10 TL (toplamda 16 TL) kazanabilirsiniz. Müdavim’de dikkat etmeniz gereken tek kural ise 08:00 – 23:00 saatleri arasında bir kez adım dönüştürmeniz gerekiyor.
  3. Arkadaşlarınızı Davet Edin: Adım Para uygulamasını sizin davet kodunuz ile yükleyip giriş yapan kişiler, bir kere adımlarını dönüştürdüklerinde size de bonus bakiye yüklenmektedir.(Davet Kodu: VYABCPE)