Kabafii, 2018 yılında yayın hayatına başlayan bir web blog sayfasıdır. Dijital dünyanın genç ve dinamik fikir babalarından olan Gökhan GÜRLEYEN ve Yavuz Talha DURDU’nun, günümüz ihtiyaçlarını baz alarak oluşturmaya karar verdiği bir projedir.

Afrika mitolojisinde, öldükten sonra gidileceğine inanılan yedi cennet katından biri olan Kabafii, dijital dünyanın da temelini oluşturan yedi madde (Doğruluk, Objektiflik, Özgünlük, Ulaşılabilirlik, Yoğunluk, Serilik ve Görsellik) içinden “Özgünlük”ü temsil etmektedir.

Kabafii, doğrudan bir haber portalı değildir; tarafsız bir internet kuruluşudur. Önceliğimiz, Türkiye’de bilgi kirliliği içinde olan ve sürekli tekrar eden dijital enformasyonu sizler için derleyip, ihtiyacınız olan tüm gerçek bilgilere tek seferde erişmenizi sağlamaktır. Aynı zamanda uluslararası arenada paylaşılan ve Türkçe kaynaklarda yer almayan içerikleri de hazırlayıp tarafınıza sunmaktır.

Yazılım konusunda uzmanlığı bulunan Gökhan GÜRLEYEN’in, okunabilirliği artırmak adına oluşturduğu sade ve şık tasarımı ile Dijital Pazarlama alanında uzmanlığı olan Yavuz Talha DURDU’nun ilgi çekici ve akılcı yönlendirmeleri sonucunda, çok kısa sürede Türkiye’de en çok okunan ilk “5000” web sitesi içerisinde yer alan Kabafii, çok daha fazla kullanıcıya erişmek için geliştirilmeye devam edilmektedir.

Sizler de bu gelişmeye katkı sağlamak ve Kabafii ailesine katılmak isterseniz hemen üye olabilir ve yazılarınızı paneliniz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Yayınlanan özgün yazılarınız üzerinden para kazanma şansı da sunan sistemimizle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Kabafii ekibi olarak, herkesin görüş ve önerilerine açığız. İletişim sayfamız üzerinden bize her konuda gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.


Kabafii Reklam Alanı