Parçalanmış Kanepeyi Sanata Dönüştüren Nakışlar

16.08.2023 / Eğlence / Genel

Bir kedi ile kanepe arasındaki savaşı genellikle kedicik kazanır. Kedimize mobilyayı tırmalamayı bırakmasını kaç kez söylersek söyleyelim, keskin pençeleri yine de kanepeye saplanır ve onu paramparça eder.

Parçalanmış Kanepeyi Sanata Dönüştüren Nakışlar

Kanepe bir kez parçalandığında, tüm kanepeyi yeniden döşemek dışında tamir etmek için hiçbir seçeneğiniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Ancak Stephanie Louise'in de gösterdiği gibi, bu talihsiz durumu sanat yapmak için bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Kanepe onarımını Tips4Home adlı bir Facebook grubunda paylaşan Louise, nakışın nasıl güzel bir onarım sağladığını gösterdi.

Louise, kanepenin dönüşümden önceki halinin bir fotoğrafını paylaştı. Eğer bir kedi sahibiyseniz, muhtemelen daha önce görmüşsünüzdür; köşesi yırtılmış ve dolgusu neredeyse dikiş yerlerinden patlamış. "Sonra" resminde, köşenin en çok yırtıldığı yere yeşil iplikle kırbaç dikişi yaparak parçalanmış kenarları evcilleştirdi.

Ayrıca, Lousie dolambaçlı yeşil bir sarmaşığın yanı sıra ilave yırtıkları örtmek için bazı küçük çiçekler de eklemiş. Sonuç, tamir ve onarmanın yaratıcılık için nasıl bir araç olabileceğinin ve eşyaların eskisinden daha iyi görünmesini sağlayabileceğinin harika bir örneği.

Louise'in el emeği viral oldu ve muhtemelen benzer şekilde, çizilmiş kanepeleri olan birçok kedi sahibine aynı şeyi yapmaları için ilham verdi.

diy-couch-repair-before

diy-couch-repair-after