2 Dakikada Sanata Dönüşün

26.09.2019 / Kültür / Sanat / Eğlence

Yapay Zeka teknolojisi sayesinde Art in a Sec sayfasından şahsi fotoğrafınızı birkaç dakika içinde bir duvar tablosuna dönüştürebilirsiniz.

2 Dakikada Sanata Dönüşün

Sanata, teknolojiye ve evcil hayvanlara olan tutkuyu harmanlayan “Saniyesinde Sanat” olarak çevirebileceğimiz Art in a Sec, kullanımı oldukça basit ve benzersiz bir platform. Yapacağınız tek şey, kayıt olduktan sonra bir filtre seçmek ve görselinizi bilgisayar üzerinden yükleyip çıkacak harika sonucu beklemek.

art in a sec dog and cat example

Algoritmasında bulunan sanat kodları, boyut, renk ve dokunuşları görüntünün derinliğine göre hesaplayarak gerçekçi fırça darbelerini simüle eder ve aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca boyalı efektle, kendinizin veya evcil bir hayvan dostunuzun kişiliğini sanatsal bir şekilde yakalamanızı sağlar.

24 farklı boyutta mevcut olan çerçeveli veya çerçevesiz bir tuval seçeneğini, dilediğiniz görsel için satın alabilir ve tablonuzu Amerika’dan sipariş edebilirsiniz.

Fakat 39.98 $'dan başlayan çalışmalar size pahalı gelirse, bizim kurumsal üyeliğimiz üzerinden de dilediğiniz fotoğrafın PDF halini yalnızca 5 TL’ye alabilir ya da uygun fiyatlara çerçeveli butik bir hediyelik eşyaya dönüştürerek tarafınıza kargo isteyebilirsiniz.

2 dakikada sanata dönüşün kişisel örnek

2 dakikada sanata dönüşün yavru kedi örnek