Kurye Yazılımı Deliveo

31.03.2023 / Bilim / Teknoloji / Genel

Bulut tabanlı kurye yazılımı olan “Deliveo” ile müşteriler anlık olarak kuryelerinin ve yüklerinin nerede olduğunu takip edebilirler.

Kurye Yazılımı Deliveo

Deliveo kurye yazılımı ile bu sektörde önde gelen firmalardan bir tanesi olabilirsiniz. Kullanacağınız Deliveo kurye yazılımı sayesinde bünyenizde hizmet veren tüm kuryeleri ve kuryelerinizin taşıdıkları ürünleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yeni nesil kurye yazılımı olan Deliveo yazılım programı, Türkiye’de bayiliklerini açmaya başladı. Siz de Deliveo bayisi olmak isterseniz buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Neden Bir Deliveo Kurye Yazılımı Bayisi Olmalısınız?

Deliveo Teslimat Yönetimi Yazılımı, 2012’den beri sürekli geliştirilerek günümüzün ihtiyacı olan tüm modülleri sizlere sunuyor. 2021’den beri Avrupa ticari markası olan kurye yazılımı Deliveo, çift haneli büyüme oranları ile paket teslimat pazarında oldukça büyük yer ediniyor.

Deliveo Kurye Yazılımı ile Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Devam eden satış komisyonuna ek olarak, Deliveo kurye yazılım sistemi ile para kazanabileceğiniz başka yollar da var. Deliveo kurye programı firmasının sizlere vaat ettiği o yöntemler şunlar:

 • SMS ücretlerinden ve müşteri tarafından sipariş edilen geliştirmelerden komisyon kazanırsınız.
 • Yerinde veya uzaktan eğitim, uygulama danışmanlığı satabilirsiniz. Elde edilen gelirin %100’ü size aittir.
 • Yazılım geliştirme kapasiteniz varsa eklentilerin (eklentiler, eklentiler vb.) oluşturulmasını üstlenebilirsiniz. Elde edilen gelir %100 size aittir.
 • Kuryeler tarafından kullanılan mobil cihazları (akıllı telefonlar, mobil yazıcılar) satabilir veya kiralayabilirsiniz.

Kuryelerinizin Yükünü Azaltın

Kuryeleriniz paketleri alırken ve teslim ederken Deliveo kurye programını kullanarak rota planlamasını en hızlı şekilde planlayabilirler. Teslimatlarını kanıtlamak için de web arayüzü ya da mobil cihazlarında kurulu olan Deliveo kurye programını kullanabilirler.

Müşteri Hizmetleri İş Yükünüzü Dörtte Bire Kadar Azaltın

Kurye yazılım uygulaması olan Deliveo, kendi müşterileriniz için de oldukça avantajlı bir uygulama. Bu uygulama sayesinde müşterileriniz paketlerini takip edebilir, yeni paketler talep edebilir, etiketler basabilir ve kendi depolarını güvenli bir şekilde kontrol edebilirler.

Tüm bu işlemlerin tek bir yerden yapıldığını düşünsenize... Müşterilerinizin, bu kolaylıklarınıza çok ihtiyacı olacak. Bu uygulama hem kuryeler için, hem müşterileriniz için hem de siz yöneticiler için tüm işlerinizi kolaylaştırmak adına hazırlandı. 2012’den beri sürekli sizler için kendimizi geliştirdiğimizi bilmenizi isteriz.

Bırakın DWP Modülü Sizin İçin Çalışsın

Çevrimiçi mağazalara ve diğer kurye sistemlerine verimli bir şekilde bağlanabilir veya ihtiyaçlarınız için özel bir eklenti geliştirebilirsiniz. Paketi teslimat için iletebilir ve çeşitli entegre iş ortakları arasından seçim yapabilirsiniz. Geçici koli gönderimleri için ücretsiz DWP modülünü kullanabilirsiniz. Bu size:

 • Özelleştirilmiş bir çözüm imkânı sunar.
 • Özel özellikler için ücretsiz eklentiler sağlar.
 • En popüler web mağazası motorlarıyla bağlantı kurarak ağınızı genişletme imkânı doğurur.
 • Diğer kurye hizmetleriyle bağıl çalışarak iş yükünüzü azaltmanız için fırsatlar sağlar.

En Popüler Çevrimiçi Mağazalarda Eklentilerimiz Var

Kurye hizmetlerine dair işlerin büyük çoğunluğu online mağaza siparişlerinden oluşuyor. Online mağaza satışları yıllardır her yıl çift haneli oranlarda büyümektedir. Bu nedenle iyi bir kurye sistemi en popüler online mağazalarla bağlantılı olmalıdır. İşte eklentilerimizin olduğu çevrimiçi mağazalar.

 • Woo Commerce
 • Presta Shop
 • Unas
 • Shop Renter
 • Magento
 • Shopify
 • CS-Cart
 • Falatozz.hu

Deliveo Teslimat Yazılımı Kimler İçin Önerilir?

Deliveo bulut tabanlı kurye hizmet sistemi (eve teslimat yazılımı), müşterilerine en son teknoloji ürünü yazılımlarla hizmet vermek ve dâhili iş yönetimini şeffaf ve organize hale getirmek isteyen tüm paket, kurye veya eve teslimat hizmeti sağlayıcıları için 2012'den beri ticari olarak kullanılabilen profesyonel bir araçtır.

Sistemimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli geliştirilmekte ve onların ihtiyaçlarına göre uyarlanmaktadır. Deliveo kurye sistemi birçok teslimat alanında başarıyla kullanılabilmektedir. Kurye hizmetleri müşterilerinin mallarını teslim eder ve ticari ve imalat şirketleri dağıttıkları malların teslimatını (dağıtımını) koordine etmek için kullanabilir. Deliveo ayrıca gıda teslimatı için mükemmel bir yazılımdır.

Günümüz kurye taşımacılık sisteminde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan “Deliveo” kurye yazılımını incelemek ve fiyatlarını öğrenmek için tıklayabilirsiniz.