Fenerbahçe Malatyalıları Kızdırdı

29.1.2019 / Spor / Genel

Süper Lig’in 19. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor’u evinde misafir eden Fenerbahçe yönetimi, rakip yöneticileri soyunma odasında ağırladı.

Fenerbahçe Malatyalıları Kızdırdı

Yeni döneme Ali Koç’la giren ve sezon başından beri kötü gidişatı durduramayan Fenerbahçe, gündeme farklı şekillerde oturmaya da devam ediyor.

Ligin 19. haftasında Şükrü Saracoğlu’na deplasmana gelen Evkur Yeni Malatyaspor yöneticileri, lig boyunca yaşamadıkları bir şeyle karşılaşarak, maçı soyunma odasında izlemek zorunda kaldı. Kulüp yöneticilerinin ve bazı çalışanların olduğu gruba tribünde yer göstermeyen Fenerbahçe yetkilileri, durumu güvenlik önlemi olarak bildirdi.

Evkur Yeni Malatyaspor yöneticileri, lig boyunca yaşamadıkları bir şeyle karşılaşarak, maçı soyunma odasında izlemek zorunda kaldı

Böylesine büyük bir camianın prestijine gölge düşürdüğünün altını çizen Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Sportif Direktörü Ali Ravcı şu ifadelere yer verdi:

Biz her zaman Malatya’ya gelen takımlara iyi bir ev sahipliği yapmaya gayret gösterdik. Bundan sonra da aynı şey devam edecek. Ancak Fenerbahçe maçında güvenlik gerekçesiyle yöneticilerimiz ve kulüp çalışanlarımız küçük bir odada, televizyondan maçı seyretmek zorunda kaldı. Biz bunu Fenerbahçe’ye yakıştıramadık. Ne demek güvenliği sağlayamayız? Bu devirde böyle bir gerekçeyle maçı tribünden seyrettirmemek akıl alır gibi değil. Bu durumu tüm Türkiye’nin taktirine bırakıyorum.