Gökhan Gürleyen

Düzce Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu. "Adım Adım Projelerle ASP.NET" ve "Hayat Kısadır" kitaplarının yazarı. Dijital pazarlama uzmanı

Mail Adres: 'gkhngrlyn@gmail.com'
Toplam '1509' adet yazı için tıklayınız
Toplam '27' adet galeri için tıklayınız

2007 yılında yapmış olduğu ilk projesi ile bilişim sektörüne adım atan Gürleyen yapmış olduğu çeşitli çalışmalarla bilişim sektöründe tecrübe kazanmıştır. Düzce Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda aldığı eğitimi özel sektörde yapmış olduğu çalışmalarla destekleyerek bilişim sektöründe hızlı adımlarla ilerlemiştir.
 
Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul'da çalışmalarına devam eden Gürleyen , özel bir otel bünyesinde yapmış olduğu yazılım çalışmalarıyla bu alanda sektöre yeni şeyler sunmuştur. Bir yandan sektördeki firmalara çalışmalar yapan Gürleyen bir yandan da Emlak Sitesi üzerine ve Sözlük Sitesi üzerine yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmiştir.
 
Bir çok kurumda “Yazılım ve Sosyal Medya” konulu seminer düzenleyen Gürleyen, eğitmenlik kariyerine de devam etmektedir.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İSMEK)'de ASP.NET, PHP, Web Tasarım ve Bilgisayar İşletmenliği branşlarında eğitim verdi. Bu dönemde bir de kitap yazan (Projelerle Adım Adım ASP.NET) Gökhan GÜRLEYEN yazarlık ve yayıncılık sektörüne de genç yaşta hızlı bir adım atarak bu alanda ilkleri bünyesinde barındırmıştır. (Seçkin yayıncılık ile satışta olan kitaba buradan ulaşabilirsiniz.)
 
Kısa sürede yapmış olduğu çalışmalarla adından söz ettiren Gürleyen çeşitli kurumsal firmalara ve şahıslara faal olarak Sosyal Medya Danışmanlığı yapmakta. Sosyal Medya Analiz Merkezleri tarafından yapmış olduğu çalışmalar 2017 yılının mayıs ayında 1. likle takdir edilmiştir. Gökhan GÜRLEYEN 2015 yılından beri İSMEK'te Sosyal Medya Yöneticisi olarak iş hayatına devam etmekte.
 
Aynı zamanda kurucularından olduğu kabafii.com için de çeşitli kategorilerde yazarlık yapan Güleyen, hem kodlama hem de yazarlık alanında firmaya katkı sağlamaya devam ediyor.
 
Yapmış Olduğu Bazı Projeler