MasterChef'e Kim Veda Etti

21.11.2019 / Eğlence / Genel

TV 8’in sevilerek izlenen yarışması MasterChef’e bu hafta veda eden isim kim oldu? Kıvanç neden herkesi şoka uğrattı? İşte detaylar…

MasterChef'e Kim Veda Etti

MasterChef Türkiye'nin 20 Kasım 2019 bölümünde oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu en iyi döneri yapan mavi takım kazandı.

masterchef batuhan

Kırmızı takım eleme için tekrar tezgâh başına geçti. Bireysel dokunulmazlığı Rıfat kazandı. Dokunulmazlığı alan Rıfat ise Batuhan’ı doğrudan eleme potasına gönderdi. Yapılan oylama sonucunda Batuhan ile birlikte eleme potasına giden isim Suna oldu.

Daha önceki dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan Yasin ve Kıvanç’da eleme potasına gitmişti. Eleme potasına giden Yasin ve Kıvanç’ın birbirlerine meydan okuması, eleme oyunun heyecanını arttırdı.

Masterchef Türkiye 21 Kasım 2019 tarihli eleme oyununda şefler, yarışmacılardan Ördek Göğsü yapmalarını istedi. Tabağını hazırlayan Yasin, Kıvanç, Batuhan ve Suna tadım için sırasıyla şeflere sunum yaptı.

masterchef yasin

Tadım işlemleri yapan şefler eleme potasından ilk önce Yasin’i çıkardı. En iyi tabağı hazırlayan Yasin sevinçle dışarıda bekleyen arkadaşlarının yanına gitti. Ardından en iyi tabağı hazırlayan Kıvanç ise herkesi şoka uğrattı. Özellikle Yasin’in suratı çok düştü. Kıvanç’ın elenmesini bekleyen Yasin, en büyük şoka uğrayan kişi oldu.

masterchef suna

Son ikiye kalan Batuhan ve Suna ise birbirlerine meydan okumuşlardı. Bu bölümden sonra Yasin ve Kıvanç’ın birbirlerine meydan okumaları devam edecek. Fakat Suna ve Batuhan rekabeti sona erdi. MasterChef Türkiye’ye bu hafta veda eden isim Suna oluyor. Suna’nın elenmesinin ardından Batuhan duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.