Mister Global'de Ulusal Kıyafet Resitali

02.06.2022 / Moda / Magazin / Kültür / Sanat

Dünyanın dört bir yanından erkek modellerin katıldığı güzellik yarışması Mister Global, iki yıllık bir aradan sonra geri döndü.

Mister Global'de Ulusal Kıyafet Resitali

Bu yıl 7.si düzenlenen ve Tayland Mahasarakham'da düzenlenen yarışmaya, 33 farklı ülkeden katılım sağlandı. Kadın güzellik yarışmalarına benzer şekilde, birkaç farklı etkinlikten oluşan organizasyonun en çok beklenen bölümü ise, her yarışmacının kendi ülkesini temsil eden bir kıyafet giydiği “Ulusal Kostüm” aşaması oldu.

Renkli ve yaratıcı kostümler dizisini yakalamak için bu yılki yarışmada bulunan popüler fotoğrafçı David Ryo, bazı erkeklerin kendi ülkelerinden tarihi kostümlerini, bazıların da modern bir zarafetle tasarlanmış kıyafetlerini özenle kadrajladı.

Büyük ödülü Madrid'de itfaiyeci olmak için eğitim gören 21 yaşındaki İspanya temsilcisi Miguel Ángel Lucas kazandı. Yeni Mister Global olan Lucas, Global İyi Niyet Elçisi olacak ve çevresel ve hayır amaçlı projeler üstlenecek.

2022 Mister Global Güzellik Yarışması’nda sergilenen 33 muhteşem kostümün hepsini görmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mister Global 33 Men Traditional Costumes gallery