Palu Ailesi Cinayetleri itiraf Etti

15.1.2019 / Genel / Moda / Magazin

Son günlerin en bomba gündemi haline gelen esrarengiz Palu ailesi, çıkarıldıkları mahkemece suçlarını kabul ederek tutuklandı.

Palu Ailesi Cinayetleri itiraf Etti

Müge Anlı İle Tatlı Sert” programına, kızı Meryem ve torunu Melike’nin kayıp olduğunu iddia ederek çıkan Havva Palu’nun başlattığı konu çok kısa sürede bambaşka bir noktaya gelerek kapanan soruşturma dosyasının tekrar açılmasına sebep oldu.

Havva Palu, çocukları İsa, Fatih, Ayşe Melek, damat Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael yayın esnasında tutuklanarak adliyeye sevk edildi

Olayların olduğu sırada mahkemeye giderek ifade veren aile bireylerinin, verdikleri ifadeleri yalanlayarak, olması muhtemel suçları başkalarına yıkmaya çalışmalarının ardındaki gizem çok kısa sürede çözüldü ve anne Havva Palu, çocukları İsa, Fatih, Ayşe Melek, damat Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael yayın esnasında tutuklanarak adliyeye sevk edildi.

Savcıya verdikleri ifadelerde suçlarını itiraf eden ve ilk verdikleri ifadeleri doğrulayan aile üyeleri tutuklanma istemiyle mahkemeye gönderildi. Mahkeme kararınca, damat Tuncer, “canavarca hislerle adam öldürme”, Havva, İsa, Fatih, Ayşe Palu ve Emine Tuncer ise, “soy bağı olan kişiyi kasten öldürme ve canavarca hislerle öldürme” suçlarından tutuklandı.

“Müge Anlı İle Tatlı Sert” programında gerçekleşen sürecin özetini izlemek için “Palu ailesi neden Müge Anlı'ya başvurdu?” isimli videoyu izleyebilirsiniz.