Sevilmeyen Kasap Nusret Gökçe

16.11.2021 / Moda / Magazin / Genel

Son yılların en popüler internet fenomenlerinden biri haline gelen ünlü Türk Kasap Nusret Gökçe kamuoyu yoklamasına tabi tutuldu.

Sevilmeyen Kasap Nusret Gökçe

Yaşları 16 ile 44 arasında değişkenlik gösteren 572 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen ankette, katılımcılara iki seçenek verilerek “Nusret Gökçe hakkındaki düşünceniz hangisine daha yakın?” diye soruldu.

Totalde 189 kişiden oluşan %33’lük kesim Nusret’i “kendini alanında kanıtlamış, başarılı ve Türkiye’yi yurt dışında temsil eden iyi bir marka” olarak görürken, geriye kalan 383 kişiden oluşan %67’lik kesim Nusret için “şansı yüzüne gülen, kendini geliştirememiş ve uluslararası arenada abartılan bir kişi” olduğu görüşünü tercih etti.

Belirli bir seçeneği seçmiş olmasına rağmen, çeşitli noktalardan olayı değerlendiren katılımcılardan bazıları, “kendini kanıtlamış olmasının yanında kendisini yetiştirmesi gerektiği” savını, bazıları ise “işini titizlikle yapan yüzlerce başarılı insan içinden Nusret’in popüler olmasının tek sebebinin talihin yüzüne gülmesi olduğu” düşüncesini dile getirdi.

Peki kimdir bu Nusret Gökçe? Hadi hep birlikte hayat hikayesine bir göz atalım.

Türkiyenin en ünlü kasabı Nusret Gökçe, halk tarafından seviliyor mu