Bir Çocuk Tecavüzcüsü: Metin Şenay

21.03.2024 / Genel

İstanbul Bağcılar’da ortaya çıkan iğrenç olayda, Metin Şenay’ın yıllar boyunca çocuklara tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Bir Çocuk Tecavüzcüsü: Metin Şenay

Dehşete düşüren olayın adresi İstanbul Bağcılar. 60 yaşındaki Metin Şenay, bir su işletmesi sahibi. Dükkânın alt katında ses yalıtımlı odası var. Bu oda da yıllarca mahallenin çocuklarına tecavüz ediyor. Çığlık sesleri duyulmasın diye de böyle bir oda inşa ediyor.

Polisin elindeki dosyada iğrenç olaylar var. İfadelerden birinde bir çocuk 10 yıl tecavüze uğradığını belirtiyor. Aralarında felç kalanlar bile var. Üstelik bu adam tecavüzleri kayda da alıyor. Bilgisayarını inceleyen polis onlarca görüntüye ulaşıyor. Kurban sayısı hakkında henüz net bilgi yok.

bağcılarda çocuk tecavüzcüsü

2009 yılında bir çocuğa yönelik istismar suçlaması ile yargılansa da delil yetersizliği gerekçe gösterilerek beraat ediyor. 24 Mayıs 2023’de Bağcılar’da 12 yaşında M.Y. isimli bir çocuğu “Seni evine bırakayım” diyerek aracına alıyor. Çocuğu işyerine götürüp duvarları özel yalıtımlı odada tecavüz ediyor.

M.Y. isimli çocuğu saatlerce arayan ve en sonunda ses yalıtımlı bir odada kanlar içinde bulan polisler, bilgisayar kayıtlarını da izleyince Metin Şenay’ın nasıl iğrenç bir insan olduğu ortaya çıkıyor.

Başsavcı, yargıladığı Metin Şenay adlı caniye yüz yılı aşkın ceza verdi. Bu ceza ise sadece 4 çocuğun istismarı için verildi.

bağcılarda çocuk tecavüzcüsü

İşin en tuhaf kısmı, 9 ay önce Google’da işletmeye yapılan yorum. O yorumda şu ifadelere yer veriliyor.

Bu işletmede yalıtımlı taciz odası bulunmakta, Metin isimli dükkân sahibi 10 yaşında bir kızı okul önünden minibüsüyle kaçırıp buraya kapatmış ve tehdit etmiştir. 2009 da taciz olayına karışıp serbest kalmıştır. Allah sizin gibileri tez zamanda gün yüzüne çıkarsın cezasını versin

Halk TV’den Seyhan Avsar’ın Haberi