En İyi Megan Fox Filmleri

4.1.2020 / Sinema / Eğlence

Kariyeri boyunca birçok filmde rol alan Amerikalı güzel oyuncu Megan Fox’un en çok beğenilen filmlerini sizler için listeledik.

En İyi Megan Fox Filmleri

Oynadığı her rolün hakkını veren Megan Fox, dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip. Oynadığı filmlerin kalitesini arttıran Megan Fox’un Transformers filminde üstlendiği Mikaela rolü, güzel oyuncuya MTV Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Oyuncu ve de Teen Choice Awards Ödülleri’nde En İyi Aksiyon Filmi Kadın Oyuncusu dâhil dört ödülde adaylık getirdi fakat hiçbirisini kazanamadı.

en iyi megan fox filmleri

Transformers 1

Çok uzun yıllar önce dünyamızdan çok uzaklarda bulunan Cybertron gezegeninde savaş çıkmıştır. Cybertron gezegeninde yaşayan canlılar başka varlıkların şekline girebilen robotlardır. Savaştan kaçan robotlar dünyaya gelir. Dünyayı istila etmek isteyen robotları, yine Cybertron’dan kaçan diğer robotlar kurtaracaktır.

İnsanların yanında savaşan robotlara Transformer denilmektedir. Transformerlar savaş sırasında Sam ve Mikaela ile ortak hareket etmektedir.

 

Transformers 2

Sam, Transformerlar ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Fakat Sam’i kötü robotlar yani Deceptionlar takip etmektedir. Araştırmaları sonucunda Mısır’a yolculuk yapan Sam ve yanından hiç ayrılmayan Mikaela, kendilerini bir kez daha robotların savaşının tam ortasında bulurlar.

 

How to Lose Friends & Alienate People

Başrolünü Simon Pegg’in üstlendiği komedi filminde Sidney Young karakterini canlandırıyor. Ün sahibi olmaya çalışan Sidney Young, New York’un çok ünlü bir dergisinde çalışmaya başlayınca başına gelmeyen kalmıyor.

Simon Pegg’e film de Magen Fox ve Kirsten Dunst gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

 

This Is 40

Yönetmen ve yapımcı Judd Apatow benzersiz evrenine orta yaş krizindeki bir çiftin, Knocked Up filminden tanıdığımız iki karakter olan Debbie ve Pete'in trajikomedisini derinlemesine işleyen bir hikâyeyle geri dönüyor. Pete ve Debbie'nin 40'lı yaşlarda, büyümekte olan çocuklarıyla ve evlilikleriyle baş etmeye çalışırken, yönetmen evliliğin ve aile kurmanın iniş ve çıkışlarını resmediyor. Senaryosu da Apatow tarafından yazılan filmin başrollerinde Paul Rudd, Leslie Mann, Jason Segel ve Megan Fox bulunuyor.

 

Friends With Kids

Jason ve Julie çok uzun yıllardır iki iyi dosttur ve arkadaş grubunda bekar-çocuksuz kalan son çifttir. Evliliğin ve çocuk yetiştirmenin ilişkilerine zarar vermesinden korkan ikili evlenmeden bir bebek yaparak aynı evin içinde arkadaş olarak yaşamaya devam ederler.

Başroldeki güzel oyuncu Jennifer Westfeldt'in senaryosunu yazıp, yönetmenliğini de üstlendiği film modern zaman ilişkileri hakkında bir romantik komedi. Westfeldt kadroda eşlik eden isimler ise Adam Scott, Maya Rudolph, Chris O'Dowd, Kristen Wiig, Jon Hamm ve Megan Fox.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles

New York şehrinin eski parlak günleri geride kalmıştır. Zira Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü, emniyetten siyasete kadar her türlü resmi birimi ele geçirip, şehri istedikleri gibi yönetmeye kararlıdır.

Usta Splinter'ın uzun yıllardır yeryüzüne hiç çıkartmadığı dört ninja kaplumbağa Leonarda, Raphael, Michelangelo ve Donatello artık Shredder ile savaşmak için sabırsızlanmaktadırlar.

Kanal 6'nın haber peşindeki gözü pek muhabiri April O’Neil (Megan Fox) ise hayatının fırsatını yakaladığına inanırken, aslında geçmişine dair gerçeklerle yüzleşecektir

 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Hapishaneden kaçan Shredder dünyayı ele geçirmek için çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve iki ahmak fedai Bebop ile Rocksteady ile elele verir. Kaplumbağalarımız, maskeli kahraman Casey Jones ve gazeteci April'ın yardımıyla kötü ekibi alt etmeye çalışırken bu kez de Shredder ile benzer amaçları güden ancak ondan çok daha güçlü olan Krang’le karşılaşırlar.

 

Jennifer’s Body

Megan Fox'un yürek hoplattığı bu light komedi denemesinde lise öğrencisi ve amigo kaptanı Jennifer'ın, şeytani bir ruh taşıması ve okulundaki erkekleri vahşice katletmesi gibi klişe temalar işleniyor. Yakın arkadaşı Needy, Jennifer'ın içinde bir iblis barındığını öğrendiğinde arkadaşını ve çevresini kurtarmaya çalışacaktır. Fakat bununla uğraşırken Jennifer'ın kurbanlarının sadece erkekler mi olduğu sorusu da kafasını meşgul etmektedir.

 

Jonah Hex

Yaralı Jonah Hex (Josh Brolin), başına buyruk bir ödül avcısıdır. İzini sürdüğü herkesi ve herşeyi eninde sonunda mutlaka yakalar. Ölüme meydan okuyan vahşi geçmişi ona bir ayağı bu dünyada, bir ayağı diğer tarafta, efsanevi bir ün kazandırmıştır. Görüştüğü tek kişi, randevu evindeki hayatı onda derin yaralar açmış olan Leila (Megan Fox)’dır.