Ghibli'den Ücretsiz 400 Arkaplan

23.09.2020 / Kültür / Sanat / Eğlence

Çok sevilen ünlü animasyon firması Studio Ghibli, hayranları için sekiz ayrı filmden ücretsiz ve kaliteli zoom arka planları sunuyor.

Ghibli'den Ücretsiz 400 Arkaplan

Filmlerini Netflix'te de yayınlayan animasyon stüdyosu, ulaşılabilir, uygun fiyatlı ya da ücretsiz şeyler hazırlamaya doyamıyor. Bunlardan biri de bu ayın başlarında halka açılan, çok sevilen filmlerinden yüzlerce arkaplan görüntüsü oldu.

Studio Ghibli Releases 400 Still Images From Its Iconic Movies for Free

Ghibli hayranları artık Ponyo, Spirited Away ve The Tale of Princess Kaguya dahil olmak üzere stüdyonun sekiz animesinden inanılmaz 400 görüntüyü ücretsiz olarak indirebilir. Özel arşiv, Ghibli yapımcısı Toshio Suzuki'nin "Lütfen bunları sağduyu çerçevesinde özgürce kullanın." yazan kişisel notuyla yayınlandı. Yakın gelecekte daha fazla görüntünün geleceğinin sözünü de verdi.

Studio Ghibli’nin elle çizilmiş inanılmaz animasyonlarını oluşturmaya giden sanatçılığını keşfedeceğini bu görselleri ekran koruyucunuz olarak kullanabilir veya evinizi dekore etmek için çıktı alabilirsiniz. Renkli ve ilham verici görüntülerle dolu olan bu çarpıcı koleksiyona Ghibli’nin websitesinden ulaşabilirsiniz. Ve sizler için derlediğimiz bazılarını görmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

studio ghibliden 400 ücretsiz arkaplan galeri