Güneş Gözlüklerinde Trend: Leopar Deseni

17.1.2020 / Moda / Magazin / Genel

Moda da en çok kıyafetlerin rengi ve şekli değişiyor. Leopar deseni kıyafetler de sürekli moda olmasa da gözlüklerde vazgeçilmez konumda.

Güneş Gözlüklerinde Trend: Leopar Deseni

Gözlük tasarımcıları 2020 yılı güneş gözlüğü modası için bir kez daha leopar desenini tercih etti. Bu durumda 2020 yazında çok fazla leopar desenli gözlükler göreceğiz.

Moda öncüleri belli aralıklarla toplanıp o yıl içerisinde en çok hangi rengin ya da desenin önde olacağını belirliyor. Dönem dönem aynı desenlerin seçildiği toplantılarda bu yıl tekrardan leopar deseni seçildi.

güneş gözlüğü 2020 modası

Gözlüğün Modası “Leopar Deseni”

Bir dönem kıyafetlerde ve ayakkabılarda çokça gördüğümüz leopar deseni tasarımı artık güneş gözlüklerinde görülüyor. Kıyafetlerde moda değişirken gözlüklerde leopar deseni kalmaya devam ediyor.

güneş gözlüğünde leopar deseni modası

En Mükemmel Aksesuar: Gözlük

En çok kadınların tercih ettiği güneş gözlükleri, gözleri güneşten korumanın haricinde mükemmel bir aksesuar olarak da kullanılıyor. Kadınlar her kıyafetine uygun farklı gözlükler alırken, hem geçmiş yılın hem de gelecek yılın trendini düşünerek hareket ediyorlar.

Leopar desenli gözlük kullanacak kadınların en gözde giyim renkleri ise siyah ve benzeri koyu tonları olacak gibi gözüküyor.