İstanbul'da Cinsel İlişki Skandalları

02.06.2022 / Genel

İstanbul’da son zamanlarda cinsel ilişki skandalları yayılmaya başladı. Skandallar ise Bebek sahilinde çıkan video ile patlak verdi.

İstanbul'da Cinsel İlişki Skandalları

İstanbul Bebek sahilinde cinsel ilişkiye giren şahıslar ülke gündemine bomba gibi düştü. Bir anda sosyal medyada gündem olan olay sonrasında polisler harekete geçti.

bebek sahili skandal görüntüler

31 Mayıs günü gerçekleşen olayın ardından Carmen Maria T. ve Özgür K. İsimli iki kişi hemen yakalandı. Gözaltına alınan şahıslardan Carmen, “Biz dans ediyorduk” dese de Özgür suçlamaları kabul etti.

İstanbul'un Bebek sahilinde çekilen cinsel ilişki videosu kamuoyunun gündemine bomba gibi düşerken bir skandal da Ümraniye’den geldi.

ümraniye metro skandal görüntüler

Ümraniye de bir metro durağında gece saatlerinde bir çiftin cinsel ilişkiye girdiği görüntüler yayılmaya başlandı. Bebek sahili olayından bir gün sonra 1 Haziran günü yaşandığı düşünülen olay, 2 Haziran sabahı tüm platformlarda yayıldı.

Son yaşanan olayları değerlendiren sosyal medya kullanıcıları, olayların provoke amaçlı olduğunu iddia ediyor. İddia her ne olursa olsun yaşananlar hiç bu ülkeye yakışmadı.