Netflix'den Serenay Sarıkaya Süprizi

10.09.2019 / Moda / Magazin / Sinema

Netflix’in yeni yerli dizisi “Ateşe Koşan” için detaylar gelmeye devam ediyor. Dizininin başrolünde Serenay Sarıkaya’yı izleyeceğiz.

Netflix'den Serenay Sarıkaya Süprizi

Puhu TV’de yayınlanan adlı diziden sonra bir kez daha dijital platform için kamera önüne geçecek olan Serenay Sarıkaya, Ateşe Koşan adlı dizide aşkı için her şeyi yapmaya hazır olan bir genç kadın rolünü oynayacak.

netflix serenay sarıkaya

Netflix, Hakan: Muhafız isimli dizisi ile ülkemizin pazarına giriş yapmış ve ardından Beren Saat’in başrolünde oynayacağı The Gift adlı diziyi duyurmuştu. Platformun bir diğer sürprizi de Aşk 101 adlı dizi oldu. Bu üç eserin ardından Netflix, şimdi de Ateşe Koşan adlı dizisinde Serenay Sarıkaya’ya başrolü veriyor.

serenay sarıkaya ve ozan güven

Serenay Sarıkaya gibi dizisinde boy gösteren Ozan Güven’e de teklif gitti. Henüz teklifin sonucunun ne olduğu ya da Ozan Güven’in hangi rolde oynayacağı tam olarak bilinmiyor. Eğer Ozan Güven teklifi kabul ederse ikili tekrar aynı projede yer almış olacak.

netflix ateşe koşan

Filmin aşk konulu olması Netflix üyelerini biraz kızdırmış gibi dursa da platform film çekimlerine başlama konusunda iddialı. Netflix üyeleri ise aşk konulu dizilerin zaten TV’lerde yeterince olduğunu ile getiriyor. Netflix’ten daha farklı konularda dizi çekilmesi bekleniyor.