Nostalgia S'mores'la Evde Mangal Keyfi

07.01.2021 / Yiyecek / İçecek / Genel

Soğuk bir gecede dışarıda ateşin etrafında oturmaktan ve mangal yapmaktan daha iyi ne olabilir? Aynı şeyleri evin içinde yapmak olabilir mi?

Nostalgia S'mores'la Evde Mangal Keyfi

Bir çoğumuzun evinde mangal yapabileceği bir balkonu ya da bahçesi olmayabilir. Olanların da bir ihtimal mangal ünitesi yoktur. Ama artık bu keyif için bahçeye ya da balkona ihtiyacınız da yok. “Evde mangalda adana kebap nasıl yaparım?” diye soruyorsanız Nostalgia Indoor Electric S'mores Maker tam size göre ve bu alet için ihtiyacınız olan tek şey bir priz.

evde adana kebap nasıl yapılır diye soruyorsanız ev tipi nostalgia smores tam size göre

Bu makine aile dostudur ve açık alevden çok daha güvenlidir. Bu nedenle hem dumansız bir mangaldır hem de çocukların ateşe çok yakın olması konusunda da endişelenmenize gerek yoktur. Alevsiz bir ısıtıcı ve dört bölmeli tepsiden oluşan bu ev tipi mangal, baharatlar, şekerlemeler ya da krakerler gibi birçok malzemeyi koyabileceğiniz bölmelere sahiptir. Ayrıca ellerinizi ısıtıcıdan güvenli bir mesafede tutmak için iki paslanmaz çelik kavurma çatalı ile birlikte gelir.

Artık her gece daha da güzel bir gece olabilir. Ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için Amazon'daki elektrikli s'mores üreticisine göz atabilir ya da alttaki Youtube videosunu izleyebilirsiniz.