Sulli Evinde Ölü Bulundu

15.10.2019 / Moda / Magazin / Genel

Güney Koreli pop grubu f(x)'in eski üyesi Sulli evinde ölü bulundu. Yetkililerden ilk açıklama geldi. Ölüm nedeni ise herkesi şok etti.

Sulli Evinde Ölü Bulundu

Güney Koreli pop grubu f(x) grubunun Sulli isimli eski üyesi 25 yaşındaki Choi Jin-ri, Seul'ün Seongnam bölgesindeki evinde ölü bulundu.

Depresyonla mücadele ettiği bilinen Sulli’nin, internet üzerinden şahsına yapılan olumsuz yorumların kendini nasıl etkilediğini her fırsatta açıkça dile getiriyordu.

On yıl önce, beş üyesi bulunan f(x) ile sesini duyuran Sulli, 2015 yılında grupla yollarını ayırıp kariyerine solo şarkıcı ve oyuncu olarak devam etmişti.

Polisin yaptığı ilk açıklamada Sulli’yi evinde ölü bulan kişinin menejeri olduğu belirtildi. Sulli’nin menejeri, bir gün önce ulaşamadığı Sulli’yi ziyarete gittiğinde evde ölü cesedi ile karşılaştı ve ardından polisi aradı. Olay yerine gelen polis ise incelemelere başladı.

Ölüm Nedeni Açıklandı

Polis, evde yaptığı incelemeler sonucunda olayın intihar olduğunu açıkladı. Evde herhangi bir cinayet silahı bulunmadığını da belirten yetkililer, bu açıklama ile ölüm nedenini de netleştirmiş oldu.