Anket Doldurarak Para Kazanmak

13.03.2021 / Ekonomi / Genel

Anket doldurarak para kazanmak günümüzde popülerliğini arttırmış ve kullanıcı sayısı her geçen gün artan bir yöntemdir. 

Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak isteyenlerin ilk aklına gelen yöntemdir anket doldurarak para kazanmak. Siz de internetten para kazanmak istiyorsanız size önereceğim bu uygulamayı kesinlikle yüklemelisiniz.

Tüm dünya genelinde kullanılan Survey Mobile isimli Mobil Anket uygulaması, size bol bol anketler gönderiyor ve para puan kazanmanızı sağlıyor. Uygulama içerisinde toplayacağınız 5.000 puan size 50 TL olarak gönderiliyor.

anket doldurarak para kazanmak survey mobile

Survey Mobile Para Puan Toplama

Anket doldurarak para kazanmak için telefonunuza yüklediğiniz Survey Mobile uygulamasına öncelikle kişisel bilgilerini giriyorsunuz. Girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size anketler geliyor. Doldurduğunuz her anket karşılığında da size para puan veriliyor. Puanlar ankete göre değişiyor.

Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız Survey Mobile uygulaması diğer uygulamalara göre piyasa da en çok tercih edilendir. Tercih edilmesinin ilk sebebi bol bol anket göndermesi olurken bir diğer sebebi de eğer anket doldurma sırasında kotaya takılırsanız size bonus puan veriyor olmasıdır.

Ayrıca referans kodu girdiğiniz zaman hem siz hem de size referans olanlar kazanıyor. Referans numaranız  ile üye olan kişilerden doldurdukları her anket başına da para puan kazanabiliyorsunuz.

Referans No: 145425

Uygulama içerisinde 5.000 puana ulaştığınız zaman paranızı çekmek için IBAN numaranızı uygulama içerisindeki profil ayarlarından IBAN alanına girmeniz gerekiyor. Ardından “Kazanımlar” menüsünden “Kazanım Talep” kısmına gelerek paranızı hesabınıza isteyebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek ve hemen kazanmak için tıklayın