Kerimcan Durmaz İfade Verdi

21.05.2019 / Moda / Magazin / Genel

Skandal uçak videosu sonrası hakkında 5 yıla kadar hapis istemi bulunan Kerimcan Durmaz, önceki gün ahlak büroda ifade verdi.

Kerimcan Durmaz İfade Verdi

Yurt dışına seyahat ettiği bir sırada uçağın tuvaletinden paylaştığı uygunsuz görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan Kerimcan Durmaz, haftalar sonra ifade vermek için Gayrettepe Asayiş Şube'de görüntülendi. Merkeze girerken muhabirlerin sorularını yanıtlayarak üzgün olduğunu belirten Durmaz'ın ifadesi de ortaya çıktı.

Kerimcan Durmaz

Cinsel istismar, cinsel taciz, genel ahlaka karşı hayasızca hareketler ve genel ahlaka karşı müstehcenlik suçlarından açılan soruşturmalar kapsamında ifade veren Kerimcan Durmaz şu ifadeleri kullandı:

Yanlışlıkla sosyal medya hesabımdan hikaye olarak paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkında varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip sildim. Ama geç kalmıştım.

Kerimcan Durmaz

Ne Olmuştu?

Durmaz, 28 Nisan Pazar günü seyahat ettiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşması büyük tepki çekmişti.

Bir süre sessizliğini koruyan Durmaz daha sonra yayınladığı videoyla özür dilerken, birçok kişi ise savcılığa suç duyusunda bulunmuştu.