Çocuklar ve Hayvanlar Arasındaki Dostluk

27.07.2020 / Kültür / Sanat / Eğlence

Çocuklar ve hayvanlar arasındaki dostluk o kadar tatlı ve masumdur ki, onları bir arada her gördüğünüzde pamuk gibi olursunuz.

Çocuklar ve Hayvanlar Arasındaki Dostluk

Fotoğrafçı Andrea Martin, özellikle daha yavru hayvanların, çocuklarla bir arada olduğu ve birbirlerine sarıldıkları fotoğraflarla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sevimli sahnelerin birçoğu kırsal bir ortamda çekildiği için pastoral anlamda da zengin portreler oluşturuyor.

andrea martin çocuklar ve yavru hayvanların fotoğrafları

Kendisine hayvan yetiştirmede ve bakımında yardımcı olan dört çocuk annesi Martin, ördekler, keçiler, kuzular, köpek yavruları ve kedicikler ile etkileşime giren çocuklarını yansıttığı büyüyü fazlasıyla seviyor. Bu samimi atmosferin oluşması için de, onların dev su birikintilerinde oynamasına ve yerlerde yuvarlanmasına izin vererek çocuklarının yaşam alanlarını olabildiğince geniş tutuyor.

Zahmetsizce eğlenceyi, masumiyeti ve doğanın, çocukların ve hayvanların güzelliğini bir arada ileten Andrea Martin’in bu tatlı fotoğraflarını görmek için galerimizi ziyaret edebilir ya da Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

andrea martin hayvanlar ve çocuklar arasındaki dostluk fotoğrafları galeri