KDY'nin Klasik Yayıncılardan Farkı

12.02.2020 / Kültür / Sanat / Genel

Pratik bir şekilde yazar olma şansı sunan ve üstelik daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayan KDY sistemi birçok açıdan fark yaratıyor.

KDY'nin Klasik Yayıncılardan Farkı

1) Öncelikli olarak olabildiğince basit ve yönlendirmeli bir sistem içerisinde pratik ve hızlı şekilde başvurularınızı yapabileceksiniz. Ve bu aşamalar içerisinde formaliteden bile olsa kimseyle muhatap olmanıza gerek kalmayacak.

2) Yasal ve etik açıdan sorun teşkil etmeyen ve yayına hazır olarak göndermiş olduğunuz tüm eserler kitaplaştırılacak. Ve hiçbir aşamada sizden ücret talep edilmeyecek.

kdy ile tüm eserler kitaplaştırılacak

3) Başvurunuzu yaptıktan ve yasal süreç tamamlandıktan sonra 3 gün içerisinde kitabınız satışa sunulacak.

4) Sistem içerisinde eserinize dair tüm süreci takip edebileceksiniz. Satışlarınız da dahil olmak üzere her türlü bilgiye kendi ekranınızdan ulaşabileceksiniz.

5) Herhangi başka bir prosedür ve yoğunlukla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca diğer yayınevlerinde alabileceğiniz en fazla %10’luk telif yerine bu şekilde %50’lik paya sahip olacaksınız.

6) Eserlerinizi ücretsiz bir şekilde yayınlayabilecek ve kitapyurdu.com üzerinden milyonlarca okura doğrudan ulaşabileceksiniz.

kdy ile ücretsiz bir şekilde milyonlarca okura doğrudan ulaşabileceksiniz

7) Kitabın PR’ı için herhangi bir şey yapmanıza gerek olmayacak. KDY tüm projeleri öne çıkarmak için tüm gerekenleri üstlenecek.

8) Kitaplarınız POD (Print of Demand) sistemiyle basılarak, günlük siparişiniz kadar basılabilecek. Böylece eserinizin doğrudan yayıncısı da olmuş olacaksınız.

9) Dilediğiniz her aşamada KYD’den destek alabileceksiniz. Kafanıza takılan her husus için kdy@kitapyurdu.com üzerinden mail gönderebileceksiniz, ki dönüşleri oldukça hızlı olacak.

10) Hiçbir öznel kriter belirlenmeden sistemi herkes kullanabilecek.