Online Video Küçültme Nasıl Yapılır?

16.12.2021 / Bilim / Teknoloji / Genel

İnternet üzerinden sunulan hizmetlerin sayısı gün geçtikçe artarken video boyutu küçültme hizmeti en çok tercih edilenlerden biri.

Online Video Küçültme Nasıl Yapılır?

Kameralar ya da telefonlar aracılığı ile çekilen videoların boyutlarını küçültmek için çeşitli programlar ve uygulamalar hali hazırda mevcut. Fakat program ya da uygulama kurmadan da bunu yapabilirsiniz.

Bu konuda birkaç farklı online platform mevcut. Online video küçültme siteleri arasında benim en çok tercih ettiğim ve şimdiye kadar sorun yaşamadığım platform ise www.videosmaller.com adresidir.

VideoSmaller Nedir?

VideoSmaller, çevrimiçi video dosya boyutunu küçültmenize, kaliteden ödün vermeden video dosya boyutunu sıkıştırmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir hizmettir. Video dosyalarınızın boyutlarınızı online ve ücretsiz küçültmek istiyorsanız VideoSmaller bu isteğinizi karşılayacaktır.

Video dosyasını seçin ve "Video Yükle" düğmesini tıklayın. Video uzunluğuna bağlı olarak biraz zaman alabilir. Ardından “Completed” yazısının hemen yanında indirme linkini göreceksiniz. Buradan videonuzu indirebilirsiniz.