beIN Connect'in İlk Yerli Dizisi

18.10.2019 / Sinema / Genel

beIN Connect’in ilk orijinal yapımı olan ve Uluç Bayraktar’ın yönettiği internet dizisi Babil’den merakla beklenen ilk fragman geldi.

beIN Connect'in İlk Yerli Dizisi

beIN Connect’in ilk orijinal yapım internet dizisi olan Babil’den tanıtım fragmanı geldi. Uluç Bayraktar’ın yönettiği dizinin başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu yer alıyor.

Son zamanlarda internet dizileri büyük ilgi görüyor. Adını çok duyduğumuz Netflix’in ardından bir de beIn Connect yerli dizi çekeceğini duyurmuştu.

Ülkemizde yer alan yayın kuruluşlarından beIN’in dijital platformu olan beIN Connect, çekeceği Babil ile Türkiye’de yerli dizi çeken firmalar arasında yer almaya hazırlanıyor. beIn Connect hali hazırda bünyesinde barındırdığı Game of Thrones gibi dev yapımlar ile biliniyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yerli dizi Babil’den de ilk tanıtım filmi yayınlanmış oldu. beIN Connect’in de ülkemizde yerli dizi çekmesi, Türk dizi sektörünün gelişmekte olduğunu gösteriyor. İlerleyen yıllarda Türk dizi sektöründe daha da güzel haberler alacağımızı umuyoruz.