Eti Maximus Zula Altın Kampanyası

7.1.2020 / Eğlence / Genel

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur.

Eti Maximus Zula Altın Kampanyası

Oyunda iki tür karakter var. Vatansever Zula karakterleri ile paralı asker Gladyo karakterleri. Bu iki farklı karakter oyun içerisinde birbirlerine düşmanlar. Hangisini seçerseniz ekip arkadaşlarınız ile birlikte rakibinize saldırıyorsunuz.

zulaoyun.com adresinden ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda çok fazla harita çeşidi bulunmaktadır. Seçtiğiniz bir harita da düşman ile çatışmadan önce en iyi silah ve ekipmana ihtiyacınız olacak.

Oyun içerisinde Zula Altın (ZA) ile kendinize daha güçlü silahlar ve ekipmanlar satın alabilirsiniz. Zula Altın almak istiyorsanız anlaşmalı mağazalardan yükleme yapabilirsiniz. Altın yüklemesi yapmak yerine Eti Maximus alıp, hem çikolata yer hem de Zula Altın kazanabilirsiniz.

Eti Maximus’un paketlerinde yer alan şifreyi zulaoyun.com adresine girerek sürpriz Zula Altın kazanabilirsiniz. Ayrıca hızlı iyileşme gibi özellikler de kazanabilirsiniz. Eti Maximus paketlerinde boş yok.