Takipçi Sayısı

2.09.2019 / Deneme

Takipçi sayısınız yeterince fazlaysa dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz.

Takipçi Sayısı

Birilerinin seveceği ya da tam tersi nefret edeceği şeyler üzerine yazmıyorsanız; yani birilerinin tarafında değilseniz, çok fazla kişinin sizi takip edeceğini bekleyemezsiniz. Çünkü birilerine taraf olmama aydınlığında çok az insan vardır ve muhtemelen o az insan da sizi fark edene kadar çok uzun bir süre geçecektir. Bazen varlığınız öldükten sonra bile fark edilmeyebilir.

takipçi sayısı

Günümüz fenomenlerinin kimisi cicili bicili birtakım şeyler paylaşarak, kimisi insanların fanatizm duygularına hitap ederek, kimisi de insanların öfke ve nefret gibi dışa vurmaya hasret kaldıkları duygularını gıdıklayarak ulaşırlar sahip oldukları konuma. Eğer küçük şeylerden mutlu olmaktan başka çarenizin olmadığı, kendi yağında kavrulan bir ülkede yaşıyor olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi 'küçük şeylerle' mutlu etmeye çalışan fenomenlere de rastlayabilirsiniz.

sevgi ve nefret

Sosyal hayat birçok şeyi içinde barındırdığı için sosyal hayattır. Savaşan insanların barışa, barışık insanların savaşa ihtiyaç duymaları bu yüzdendir. Kimse gerçekte mutlu değildir. Takip ettiğimiz bir şeyler bizi mutluluğa götürecek inancıyla yaşarız. Hedefler koyarız. Dünyayı daha iyi bir hale getirmesi umuduyla tasarladığımız hedeflerimiz vardır her birimizin.

Dünyadaki katliamları ve insanlar dışında zarar gören tüm canlıları öne sürüp; bunun dünyanın daha iyi bir duruma gelmesi umudu taşımayan birileri tarafından gerçekleştirildiğini savunabilirsiniz. Hâlbuki herkes bunu dünyanın iyiliği için yapar. Sonuçta evlatlarımıza daha iyi gelecek ve daha yaşanabilir bir dünya bırakmak içindir tüm çabalar.

evlatlarımıza iyi bir dünya bırakmak

Hiç bir insan evladı, geleceğe daha kötü bir dünya bıraktığı için övünmemiştir bugüne kadar.

Her şey olması gerektiği gibi, sosyal hayatın bir parçası haline gelmektedir. Genetiği değişmiş de olsa çocuğumuzun popüler gıdalar ile beslenmesi, ileride kanser olsa bile popüler bir hastanede tedavi görmesi her şeyden daha önemlidir artık.

Kim bilir, belki Marvel'in Yenilmezler serisindeki Thanos karakteri gibi, dünyanın yarısını yok etme fikrini de benimseriz yakın bir gelecekte.

Dünyanın iyiliği için.Kabafii Reklam Alanı